Новости

ПрАТ «Металит» отримав сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001:2015

24 червня 2018 інспекційно-сертифікаційна компанія «Бюро Верітас» засвідчила, що система менеджменту якості нашого підприємства відповідає вимогам ISO 9001:2015.

Візит Сергія Олексійовича Тарути на ПрАТ “Металит”

Народний депутат Сергій Олексійович Тарута у рамках свого регіонального туру завітав на ПрАТ «Металит», де оглянув ливарне виробництво нашого підприємства. Наразі ПрАТ «Металит» одне з найбільш перспективних підприємств України в галузі лиття чавуну. Сергій Олексійович поділився своїми враження від візиту до Кропивницька на фейсбуці: «Модернізоване виробництво, будівництво технологічного парку, цілеспрямовані люди - все це не цілі на майбутнє, а сьогоднішня реальність.»

Візит народного депутата О.В Ляшка на ПрАТ “Металит”

2 беpезня, нapoдний депутaт Укpaїни Oлег Валерійович Ляшкo відвідaв виpoбництвo ПAТ «Ельвopті» та ПрАТ «Металит». Oлег Ляшкo пoділився свoїми вpaженнями від пoбaченoгo з пресою тa зaзнaчив, з якoю метoю відвідaв підпpиємства: «Це чудoве унікaльне підпpиємствo, тaкoгo в Укpaїні більше немaє. Бaгaтo хтo в світі пoзaздpить тaкoму підпpиємству. Я бaжaю успіхів їм у пoдaльшoму. І нaйгoлoвніше – це пoвиннo poзвивaтися нa деpжaвнoму pівні.» Також Олег Ляшко привітав жінок на виробництві з наступаючим святом та подарував квіти.

Промышленная Осень 2016 в выставочном центре Targi Kielce

Самое важное событие литейной отрасли в Центрально-Восточной Европе при поддержке Польского Министерства Развития В рамках расширения рынков сбыта, а так же внедрения инновационных технологий в производство, представители компании «Металит» посетили одну из ведущих выставок в Европе, которая проводилась в выставочном комплексе Targi Kielce. Экспо под названием Targi Kielce Metal продемонстрировала передовые технологические решения в литейном производстве, а именно: Комплексные решения для оптимизации литейных процессов Новая линия модификаторов для литейных процессов от зарубежных поставщиков Новейшее оборудование для литейного производства Выставку посетили представители [...]

Завод Металит

Послесловие по открытию нового литейного цеха

Приватне Акціонерне Товариство «Металит» - сучасний ливарний завод і одне з найбільш перспективних підприємств України в галузі лиття деталей з чавуну для залізничного транспорту, автомобільної промисловості, гідравлічної техніки та об’єктів сільськогосподарського спрямування. Підприємство практикує найбільш ефективну та надійну технологію лиття в піщано-глинисті форми. ПрАТ «Металит» - модернізоване ливарне підприємство, оснащене по сучасним європейським стандартам. На заводі виготовляються литі заготовки із чавуну різною вагою та в значній кількості. Завдяки сучасному обладнанню датської компанії DISA з високою продуктивністю - 2,5 тони за [...]